Rezerwacja

Rezerwacja Pokoju
  • Rezerwacja
  • Dane osobowe
  • Podsumowanie

Rezerwacja pokoju


Dodatkowe informacje:


Dane osobowe


Dane firmowe


Dziękujemy za zainteresowanie pobytem w Sowiej Dolinie!

 

Podsumowanie Twojej rezerwacji:

Wybrany pokój:

Termin: do

Ilość osób dorosłych:

Ilość dzieci:

 

Średnia ocena 9.3/10 na booking.com

Oceniliście nas 515 razy, od ponad 10 lat utrzymujemy tak wysoką ocenę naszych usług.
10/10
"(...) Pokoje bardzo przestronne i dobrze wyposażone, a śniadanie smaczne i urozmaicone. Obsługa bardzo dba o gości - chociaż byliśmy poza sezonem i przyjechaliśmy bardzo późno, to mogliśmy jeszcze spokojnie usiąść w restauracji nad butelką wina z własnej winnicy właściciela!"
Przemysław
10/10
"(...) hotel rewelacyjnie położony, jako baza do wypadów i spacerów w góry idealny. W każdą stronę można podejść / podjechać i zwiedzić coś ciekawego. Pokój czysty i schludny, chociaż sam klimat pokoju niezbyt nowoczesny, łazienka pachniała czystością, brodzik, toaleta itp bardzo czyste i zadbane. (...)"
Daniel
10/10
"Piękny hotelik w malowniczej lokalizacji. Czysty, bardzo przytulny pokój z tarasem. Zachwyca wystrój hotelu, na każdym kroku urocze sowy.  (...) Właściciele sympatyczni, uśmiechnięci obecni w hotelu. Bliskość szlaków turystycznych. Spędziliśmy z mężem cudowny weekend. Na pewno wrócimy nie raz."
Paula
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram