Sowia Dolina

Eat, drink & sleep

 Sowia Dolina jest znana nie tylko ze swojej urokliwej atmosfery, lecz także z bogatej oferty rekreacyjnej. Stanowi idealne miejsce dla miłośników górskich przygód oraz spokojnych chwil z dala od zgiełku codzienności.

WITAJCIE W SOWIEJ DOLINIE

Działamy dla was
od ponad 25 lat

Sowia Dolina jest dla nas czymś więcej niż tylko hotelem - pragniemy, aby nasi goście czuli się komfortowo, doświadczając czegoś unikalnego i wyjątkowego.

Nasze urokliwe miejsce oferuje kameralne szkolenia dla grup o wielkości 10-15 osób, a nasza restauracja zachęca do intymnych ceremonii ślubnych w ogrodzie, kolacji z truflami, degustacji wina, a nawet ognisk z kiełbaskami - wszystko zależne od preferencji naszych gości.

Jesteśmy dumni z faktu, że przez 26 lat przyjmowaliśmy gości biznesowych z różnych zakątków świata, w tym z Brazylii, Tajlandii, Danii, Francji, Włoch, USA i wielu innych miejsc. Wśród naszych najstarszych klientów korporacyjnych znajdują się renomowane firmy, takie jak Broen A/S, Harris Calorific, Lincoln Electric, Cooper Standard, Metalis, Nvent, jednakże współpraca z każdą firmą jest dla nas bardzo ważna i cenimy sobie każdego Gościa, który korzysta z naszych usług.

Sowia Dolina to miejsce, które nie tylko oferuje noclegi, ale stawia na kameralność, unikalność i profesjonalne podejście do obsługi gości. Chcemy być dla Was miejscem, gdzie można doświadczyć czegoś więcej niż tylko standardowego pobytu w "hotelu".
Frank Enözel

Właściciel

Jesteśmy członkiem IGHP
Przez uczestnictwo w IGHP, nie tylko łączymy siły z innymi przedsiębiorcami, ale także aktywnie wspieramy rozwój i promocję naszej branży.
Bogata oferta miejsc noclegowych
Niezależnie od tego, czy chcesz nas odwiedzić sam, z rodziną czy w większym gronie, nasza bogata oferta pokoi sprawi, że znajdziesz idealne miejsce do wypoczynku w otoczeniu górskiej przyrody.
Ocena 9.3/10 na booking.com
Ocena jaką utrzymujemy na portalu booking.com od ponad 10 lat potwierdza, że nasze starania przynoszą zadowolenie naszych Gości, czego efektem jest pozytywne doświadczenie podczas pobytu.
Ocena 4.6/5 na google.com
To wyraz uznania od osób, które podzieliły się swoimi wrażeniami z szerszą społecznością online. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy wszystkich, którzy poszukują wyjątkowego miejsca do Sowiej Doliny.

Średnia ocena 9.3/10 na booking.com

Oceniliście nas 515 razy, od ponad 10 lat utrzymujemy tak wysoką ocenę naszych usług.
10/10
"(...) Pokoje bardzo przestronne i dobrze wyposażone, a śniadanie smaczne i urozmaicone. Obsługa bardzo dba o gości - chociaż byliśmy poza sezonem i przyjechaliśmy bardzo późno, to mogliśmy jeszcze spokojnie usiąść w restauracji nad butelką wina z własnej winnicy właściciela!"
Przemysław
10/10
"(...) hotel rewelacyjnie położony, jako baza do wypadów i spacerów w góry idealny. W każdą stronę można podejść / podjechać i zwiedzić coś ciekawego. Pokój czysty i schludny, chociaż sam klimat pokoju niezbyt nowoczesny, łazienka pachniała czystością, brodzik, toaleta itp bardzo czyste i zadbane. (...)"
Daniel
10/10
"Piękny hotelik w malowniczej lokalizacji. Czysty, bardzo przytulny pokój z tarasem. Zachwyca wystrój hotelu, na każdym kroku urocze sowy.  (...) Właściciele sympatyczni, uśmiechnięci obecni w hotelu. Bliskość szlaków turystycznych. Spędziliśmy z mężem cudowny weekend. Na pewno wrócimy nie raz."
Paula
menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram