Villa Adam

Sowia Dolina

Nasza Villa jest wspaniałym, starym budynkiem wybudowanym w 1925 roku, otoczonym zielenią z lat 20 ubiegłego wieku. Przez dziesiątki lat znajdowały się w nim mieszkania komunalne, a sam obiekt popadał w coraz większą ruinę. Po wykupieniu obiektu rozpoczęliśmy remont, który udało się ukończyć pod koniec 2014 roku i tym samym mogliśmy przyjąć pierwszych Gości.
12 - 14 osób
Villa zapewnia komfortowy pobyt dla 12-14 osób, oferując przestronne pokoje i liczne udogodnienia, aby każdy z gości mógł cieszyć się wyjątkowym doświadczeniem.
Wyposażona kuchnia
Nasza w pełni wyposażona kuchnia to serce Villi, gdzie goście mogą swobodnie przygotowywać posiłki, korzystając z nowoczesnych urządzeń i sprzętu kuchennego.
6 pokoi z łazienkami
Villa dysponuje 6 przytulnymi pokojami, z których każdy posiada własną łazienkę, zapewniając prywatność i wygodę podczas pobytu.
Salon i jadalnia
Salon i jadalnia to eleganckie przestrzenie, stworzone do relaksu i wspólnych posiłków. Delektuj się atmosferą błogiej ciszy i spokoju.

Dlaczego warto?

Decydując się na wynajem Villi w całości otrzymują Państwo na wyłączność w pełni wyposażony, nowoczesny dom położony u podnóża Wielkiej Sowy (1015 m n.p.m.). Usytuowanie obiektu gwarantuje odpoczynek w ciszy i spokoju, w zgodzie z naturą, z dala od zgiełku i szumu wielkich miast. Villa jest również doskonałą bazą wypadową na górskie wycieczki, czy to piesze (w okolicy znajduje się wiele szlaków, a jeden z nich zaczyna się już za naszym ogrodem – Czerwona ścieżka im. B. Grabowskiego) czy samochodowe (najbliższe atrakcje turystyczne w odległości kilkunastu km).

Wyposażenie

Wnętrze domu urządzone jest bardzo stylowo i nowocześnie, a zarazem przytulnie. Na parterze znajduje się funkcjonalna, w pełni wyposażona kuchnia otwarta na jadalnię i salon oraz jeden pokój dwuosobowy. Na I i II piętrze znajdą Państwo kolejnych 5 pokoi. Każdy z sześciu przestronnych pokoi posiada osobną łazienkę (2 wanny, 4 prysznice). W niektórych pokojach znajduje się część dzienna oraz garderoba. Maksymalnie w domu możemy zakwaterować 12-14 osób. W Villi znajduje się także sauna, winiarnia oraz taras z tyłu domu z zejściem na ogród, w którym unosi się aromatyczny zapach ziół. Istnieje również możliwość grillowania w ogrodzie lub na tarasie, a dzieci mają miejsce do zabawy na naszym placu zabaw. Na terenie hotelu znajduje się również restauracja, basen zewnętrzny, boisko wielofunkcyjne oraz wiata ogrodowa z paleniskiem. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów oraz sprzętu do Nordic Walking.

dlaczego warto?

Udogodnienia

prysznic

wanna

WiFi

(prędkość – 400 Mb/s)

tv z płaskim ekranem

basen zewnętrzny

(dostępny w sezonie letnim)

sauna

winiarnia

taras i ogród

grill

plac zabaw

kort tenisowy

rowery elektryczne

(wypożyczenie roweru elektrycznego – 90 zł/osoba za 8 godzin lub 130 zł/osoba za 24 godziny) 

Nordic Walking

menu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram